0

Kdo jsem?

Jmenuji se Sandra a tenhle blog jsem se rozhodla založit pro svou lásku, a možná až  posedlost, k vaření, jezení, jídlu všeobecně, ale i proto, že se při tom všem zajímám o to, co mi pomáhá cítit se dobře.

 Vzniklo to tak úplně náhodou, když jsem se začala zajímat o vegetariánství a veganství. Tohle zaměření mi totiž dávalo výzvy, jak vařit chutně bez živočišných produktů a díky tomu jsem vyhledávání potravin a studování receptů zasvětila mnohem víc času. Po tom, co jsem si prošla striktním vegetariánstvím a následně veganstvím, jsem nyní, a myslím že už nadobro, zastáncem rozumného stravování. Žádný extrém mi totiž nikdy nepřinesl to co potřebuji, a tou je rovnováha. Ráda se tedy zaměřuji na převážně veganskou stravu, ale co je ještě důležitější, je její vyváženost a kvalita.  Maso a ml.výrobky již nepovažuji jako tabu, nýbrž jako příležitostnou část základního stravování. Jídlo by mělo chutnat, jídlo si můžeme skvěle užít. Ale nemělo by být důvodem k přejídání se.

 Tento blog tedy nemá žádné striktní zaměření, najdete zde vegetariánské i veganské recepty, zdravé, ale i méně “zdravé”. To co je zdravé totiž určuje i míra, kolik toho sníme. A tak jím a s vámi sdílím vše, co miluji a po čem se cítím prostě dobře, anebo mě jednou za čas tolik potěší. A doufám že i vy, kteří jste se ocitli na mých stránkách, se tu budete taky cítit příjmně a něco cenného a chutného si z něj odnesete.

Instagram
@passionfoodcz
https://www.instagram.com/passionfoodcz/

Facebook
https://www.facebook.com/passionfoodblog/

Žádné komentáře

Váš komentář